Бібліотека – це дім, де живе книга

Бібліотека…Древня і вічно жива обітниця людського розуму. Рядикнижкових полиць бережуть в собі багатогранність живого світу. Скільки в стінах бібліотек переплелось людських долонь, скільки збережено і упорядковано книг! Особливим багатством бібліотек завжди були і будуть її кадри – талановиті, досвідчені, кваліфіковані спеціалісти, безмежно віддані своїй справі. Саме такими працівниками багата Новгородківська центральна районна бібліотека, яку очолює виконуюча обов’язки директора Новгородківської ЦБС Валентина Григір. В усіх бібліотечних справах та починаннях її підтримують незмінні працівники, незмінні, тому що кожна з них пропрацювала тут не один десяток років – це провідний бібліотекар відділу абонементу Світлана Застава, провідний методист Наталя Третяк, бібліотекар читального залу Людмила Гонтар, бібліограф Катерина Крижановська та техпрацівниця Наталя Біліченко.

Вже третій рік поспіль Новгородківська центральна районна бібліотека бере участь в проекті "Вища Народна Школа", цьогоріч бібліотека долучилась до ще одного проекту – "Партнерство бібліотеки та громади". Працівники бібліотеки постійно беруть участь у засіданнях круглих столів, організовують різноманітні виставки та акції. На сьогоднішній день в бібліотеці оформлений куточок присвячений учасникам бойових дій під час АТО.