Здобутки команди радують

21 вересня на оновленому стадіоні "Зірка" в місті Кіровоград відбулися обласні спортивні ігри серед міст та районів області .

Здобутки команди з Новгородківщини: два перших та одне друге місця.        В штовханні ядра серед дорослих перемогу одержав Юрій Черненко - головний спеціаліст управління праці та соціального захисту населення Новгородківської РДА.

Серед юнаків не було рівних нашому  атлету з Новгородківського НВК №1 Андрію Пітелю, який послав 6-кілограмове ядро за відмітку 12 метрів, виконавши 2 дорослий розряд. Друге місце в бігу на 3000 м посів ще один наш земляк, учень Новгородківського НВК №1 Ярослав Галушка.

Непогані результати показали наші юні легкоатлети Андрій Чалий - 5 місце в бігу на 400 м та Олександр Бродовський - 6 місце в бігу на 200 м.