Новгородківщина допомагає своїй армії

До голови ФГ "Надія" Олександра Володимировича Литвина звернувся головний лікар Кіровоградського військового госпіталю з проханням організувати оздоровчо-лікувальні заходи на свіжому повітрі для поранених бійців, які проходили службу в зоні АТО і в даний час лікуються в їхньому закладі.

Олександр Володимирович разом з дружиною Тетяною Михайлівною перейнялися болем цих хлопців і запросили їх  погостювати у них на ставку, психологічно відійти від страшних військових думок, відпочити, половити рибу та поспілкуватися. А ще  Тетяна Михайлівна, як добра господиня  наготовила для хворих бійців різних домашніх смаколиків, салатів, солодощів.

Близько тридцяти поранених військових, з них  троє - жителів району, які перебувають на лікуванні в госпіталі, побували в Новгородці, наче вдома. Для них було приготовлено шурпу, уху з риби, яку самі воїни ловили тут же на ставку.

Сільськогосподарський товаровиробник Олександр Підкуль надав м’ясо для шашлика, професійно-технічне училище №36- ящик помідорів.

Морально підтримати військовослужбовців, поспілкуватися з ними, поцікавитися їхнім життям приїхали голови райдержадміністрації Андрій Кочерга, районної ради Олександр Горбенко та селищної ради Олександр Сириця.

Хворі воїни щиро подякували господарям - родині Литвинів за гарний відпочинок, за теплий прийом та розуміння.

*   *   *

За власний кошт фермерського господарства "Надія" (голова Олександр Литвин) придбано для працівника господарства Миколи Дмитровича Орленка, який проходитиме службу в зоні АТО, військову амуніцію, взуття, камуфляж, бронежилет. За працівником в господарстві залишено його робоче місце та виплачується родині його заробітна плата.

*   *   *

Волонтерська акція "Новгородківщина зі своєю армією" продовжує свою активну діяльність в районі. Приємно, що до акції долучається все більше бажаючих допомогти своїй армії. Так, минулого тижня в селі Білозерне відбувся благодійний ярмарок дитячих виробів. Усі кошти, які вдалося виручити (1440 грн.) були витрачені на придбання теплих речей для наших бійців.

Окрім цього, на минулому тижні було витрачено 2870 грн. благодійних коштів на доукомплектування трьох наших земляків, двоє з яких цими днями відправляються в зону АТО, а один вже там знаходиться.

Для учасників АТО на минулому тижні за кошти цього благодійного фонду "За сучасну Новгородківщину" (голова Олександр Литвин) було придбано 1026 пар теплих шкарпеток.