День Відкритих Дверей

30 вересня в Новгородківській центральній районній бібліотеці проходив День Відкритих Дверей.

В програмі свята відбулася Презентація стенду "Цей дивний світ бібліотека", екскурсія "Невідома бібліотека" та проводилась акція у межах проекту Українська бібліотечна асоціація "Читай! Формат не має значення!"  де проходили голосні читання віршів Тараса Шевченка на різних носіях інформації (планшети, електронні книги, мобільні телефони).

В голосних читаннях прийняли участь учні 8 А класу Новгородківського НВК №1, класний керівник Кравченко Тетяна Миколаївна,  користувачка  районної бібліотеки Галина Черкас  та працівники центральної районної бібліотеки.

Для відзначення  бібліотечного свята методистом ЦРБ Наталею Третяк була підготовлена друкована продукція: запрошення для користувачів, інформаційний буклет "Бібліотека – територія єдності"  та методичні матеріали для сільських бібліотек-філій.

Сільські бібліотеки-філії району долучились до ініціативи УБА, провівши Дні Відкритих Дверей та різноманітні бібліотечні акції.