Участь району в агропромисловій виставці "АгроЕкспо-2014"

З 02 по 04 жовтня 2014 року в місті Кіровоград, вулиця Мурманська, 8  відбулася національна агропромислова виставка "АгроЕкспо".

Метою виставки була демонстрація максимально можливої номенклатури техніки і продукції для агропромислового комплексу України.

Захід відвідали голова районної державної адміністрації Андрій Кочерга, перший заступник голови райдержадміністрації Станіслав Стьожка, голова районної ради Олександр Горбенко, заступник голови районної ради Віктор Удовиченко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Василь Акусок, начальник відділу економічного розвитку і торгівлі Світлана Кумпан, головний спеціаліст відділу економічного розвитку і торгівлі Інна Семенова.

Учасниками виставки від району були ПП Верблюзька МТС (директор Добрицький П.М.) – представлено альтернативне паливо, ПТУ №36 (директор Ветров О.М.) – ярмарку спеціальностей училища, фізична особа підприємець Горобець І.Ю – вироби з дерева,  фізична особа підприємець Ковальчук С.Є.- ковані вироби.