8 жовтня – День юриста

Шановні юристи Новгородківського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня юриста.

Ваша професія історично пов’язана з початком справедливості. Бути юристом почесно і відповідально.

Впевнені, що ви і надалі будете відстоювати верховенство права і справедливості у житті суспільства, захищатимете конституційні права та свободи громадян. Ваш професіоналізм і принциповість служитимуть інтересам держави та її громадян.

Щиро дякуємо вам за нелегку працю.

Бажаємо вам, шановні юристи, міцного здоров’я, наснаги у праці, нових професійних здобутків, вагомих успіхів в ім’я справедливості.

9 жовтня – Всесвітній день пошти

Шановні працівники поштового зв’язку!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всесвітнього дня пошти.

Поштовий зв’язок невід’ємний від потреб людства, бо завжди супроводжує одвічну його необхідність у спілкуванні. І сьогодні, попри активний наступ нових засобів передачі інформації, спілкування, пошта долає відстані і єднає людей у будь-яких куточках світу.

Ви, шановні поштовики, у райцентрі, селах району виконуєте нелегку, але вкрай необхідну людям роботу, бо добре розумієте, наскільки важливо вчасно доставити періодичні видання, кореспонденцію, пенсійні кошти.

Від душі бажаємо вам здоров’я, достатку, оптимізму, успіхів у праці, за яку усі, хто користується вашими послугами, промовляли б лише слова вдячності.

10 жовтня – День працівників державної санітарно-епідеміологічної служби

Шановні працівники та ветерани державної санітарно-епідеміологічної служби!

Щиро вітаємо вам із професійним святом.

Важливість вашої роботи є беззаперечною. Санітарне та епідемічне благополуччя населення завжди було і залишається пріоритетом державної політики.

Впевнені, що ви і надалі, зберігаючи традиції, використовуючи досвід своїх попередників, будете вирішальною ланкою у збереженні стабільної епідемічної ситуації.

Бажаємо вам успіхів у вашій нелегкій справі, міцного здоров’я, добробуту та достатку.

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко