Зустріч підоблікових Новгородківської кримінально-виконавчої інспекції з директором районного центру зайнятості населення

03 жовтня 2014 року на базі Новгородківської кримінально-виконавчої інспекції відбулася зустріч директора районного центру зайнятості населення Володимира Ніколаєнка з особами, які мають умовний вирок покарання.

Захід відбувся за сприяння головного спеціаліста районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Наталії Сегеди та інспектора  Новгородківської кримінально-виконавчої інспекції Наталії Малюти.

В ході зустрічі Володимир Ніколаєнко розповів засудженим про перелік послуг, який надає центр зайнятості та про переваги офіційного працевлаштування.

Є надія, що ця зустріч спонукає засуджених на пошук роботи, допоможе їм знайти своє місце в суспільстві та зупинить від вчинення нових злочинів.