Благодійні концерти на підтримку української армії

В Новгородківському районі продовжується  проведення  благодійних концертів   на підтримку  української  армії, зокрема  військовослужбовців   району. Цими днями на  базі Інгуло-Кам’янського сільського будинку культури  працівники  та  аматори  районного будинку культури, учасники  хорового колективу «Дивограй» Верблюзької територіальної громади виступили  з  програмою «З Україною  в серці».

У програмі українські народні та патріотичні пісні, музичні твори, поезія.

Під час концертної програми волонтерами збираються  кошти  у глядачів в залі,  на які буде придбано речі першої необхідності та теплі речі для учасників АТО – жителів Новгородківщини.

Жителі села щиро вдячні за подаровані хвилини радості і гарний настрій працівникам культури. Благодійні концерти  на підтримку української армії продовжують проходити  в інших населених пунктах району.