"Підтримай захисника!"

Під таким гаслом у вересні та на початку жовтня цього року в Новгородківській дитячій школі мистецтв пройшла акція з метою підтримки нашої армії в зоні АТО.

За ініціативою учнів художнього класу, при підтримці викладача Тетяни Іванівни Добровольської та викладачів школи мистецтв діти віком від 5 до 13 років виготовили власними руками обереги, намалювали малюнки, написали проникливі листи з побажаннями солдатам швидшого повернення в свої домівки, зібрали кошти на теплі речі та продукти для захисників, залучаючи своїх однолітків з Новгородківського НВК №1. Все це було відправлено на схід України.

Україна - єдина країна

Сьогодні кожен громадянин української держави намагається допомогти, внести свій внесок у майбутнє.

В Новгородківському навчально-виховному комплексі відбулася акція "Україна - єдина країна".

Щоб підняти  бойовий та моральний дух захисників, які задіяні в  проведенні АТО, учні підготували для них плакати, листи та малюнки з словами вдячності за мужність, побажаннями здоров’я та проханням зберегти мир та спокій в Україні.

Після закінчення акції кращі малюнки та листи будуть передані воїнам АТО.