Увага! Стартувала загальнонаціональна патріотична кампанія з продажу "Військових" казначейських зобов'язань для підтримки Збройних Сил України

З 21 травня 2014 року стартувала загальнонаціональна патріотична кампанія з продажу "Військових" казначейських зобов’язань, які найближчим часом    будуть    спрямовані    на    настільки    необхідне    сьогодні матеріально-технічне   забезпечення    Збройних    сил    України. На залучені кошти держава закупить бронежилети і бронетранспортери.

Завдяки спільним зусиллям уряду та української спільноти в Україні буде створено модернізовану, сучасну та ефективну армію. Мінфін та Міноборони регулярно звітуватимуть про використання коштів, залучених від громадян.

Вкладення у "Військові" сертифікати - це інвестиції в перемогу над окупантами, в єдність нашої країни, в майбутнє наших дітей та онуків.

Не словом а ділом! Українці - нація патріотів, приходьте до відділень ОЩАДБАНКУ, купуйте "Військові" казначейські зобов’язання. Залучайте до цього друзів та знайомих, адже наша сила в єдності!

1. Казначейські зобов'язання "Військові" в національній валюті випускаються однією серією В загальним обсягом 100 млн. гривень у кількості 100 000 штук.

2. Номінальна вартість казначейського зобов'язання - 1000 гривень.

3. Строк обігу - 24 місяці.

4. Містить 4 купони. Розмір доходу за кожним купоном фіксований - 35 гривень.

5. Дохід в процентах 7% незалежно від строку придбання.

6. Оплата купонів кожні 6 місяців. При оплаті купон відрізається працівником
банку та оплачується. Купони, відрізані від сертифіката клієнтом, банком до оплати не приймаються.

7. ПІБ клієнта на касових документах не зазначаються. Ідентифікація клієнта проводиться в разі придбання сертифікатів на суму більше 150 000 грн.

8. За 5 днів до погашення та/або виплати купонного доходу продаж сертифікатів припиняється, а після дня виплат поновлюється.

9. Під час погашення сертифікатів казначейських зобов'язань пред'явникам виплачується номінальна вартість казначейських зобов'язань та дохід за несплаченими купонами.

10.   Погашення казначейських сертифікатів "Військові" та/виплата доходу за ними здійснюються починаючи з дня закінчення строку обігу казначейських зобов'язань та/або купонного періоду, тобто дата виплати доходу за купонний період, зазначена на купоні казначейського зобов'язання "Військові" є датою початку оплати купона казначейського зобов'язання за відповідний купонний період (крім останнього купона). Дата погашення казначейських зобов'язань серії В та виплати доходу за останнім купоном (останній купон не відрізається від сертифіката) наступає з 19 травня 2016 року, виходячи з зазначеної на сертифікаті казначейського зобов'язання серії В дати погашення: "Дата погашення казначейського зобов'язання -після 18 травня 2016року".

11. Втрачений або знищений клієнтом сертифікат не поновлюється.

12. Розміщення сертифікату, виплата доходу та його погашення здійснюється банком безкоштовно.

13. На зворотному боці сертифіката проставляється печатка установи банку відповідно до "Переліку печаток та штампів, які можуть виготовлятися та використовуватися установами АТ "Ощадбанк", затвердженого наказом по АТ "Ощадбанк" від 20.06.2011 р. № 178.

Найменування та адреса установи банку зазначаються від руки або шляхом проставлення штампу установи банку.

14. Погашення     казначейських     зобов'язань     та     виплата    доходу    за    ними припиняються через один рік після дати погашення, зазначеної в сертифікаті.