При райдержадміністрації створено Координаційний центр надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей

На виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної державної адміністрації від 07 жовтня 2014 року № 382-р"Про створення Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей" в районі видане розпорядження голови Новгородківської районної державної адміністрації від 14 жовтня 2014 року № 208-р "Про створення Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО та членам їх сімей", яким затверджено склад   Координаційного центру надання допомоги учасникам АТО.

Керівник Координаційного центру – Акусок Тетяна Володимирівна, заступник голови районної державної адміністрації, тел.0683438313, заступник керівника Координаційного центру – Орлова Валентина Миколаївна, керівник апарату районної державної адміністрації, тел.0680794515.