Вшанували пам'ять воїнів Другої Світової війни

Цими днями Україна вшановує 70-річчя визволення українських земель від німецько-фашистських загарбників.

28 жовтня 2014 року в селищі Новгородка відбувся урочистий мітинг, приурочений цій знаменній даті.

Слова вдячності за ратний і трудовий подвиг в ім’я прийдешніх поколінь на адресу ветеранів висловили голова райдержадміністрації Андрій Кочерга, голова районної ради Олександр Горбенко, селищний голова Олександр Сириця.

Виступаючі відмітили, що навіки залишаться в пам’яті народній бойові подвиги наших батьків і дідів, які ціною неймовірних зусиль відстояли свою землю, які захистили свій народ від неволі й знищення.

На центральній площі селища керівники району, селищний голова,  ветерани району та громадськість селища вшанували пам'ять воїнів Другої Світової війни та поклали  квіти до обеліску Слави.