Засідання робочої групи з контролю за виконанням місцевого бюджету

27 жовтня 2014 року заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок провела засідання робочої групи з контролю за виконанням місцевого бюджету. Було розглянуто питання про очікуване виконання дохідної частини бюджету району за жовтень місяць та з початку поточного року.

Про очікуване виконання планових показників дохідної частини за жовтень місяць 2014 року та з початку року прозвітували Ярослав Дуднік, голова Інгуло-Кам'янської сільської ради та Сергій Ляхівець, голова Спасівської сільської ради.

На засіданні виступили Тетяна Акусок, заступник голови райдержадміністрації та Наталія Голобородько, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

За результатами доповіді та з урахуванням обговорення робоча група рекомендувала головам даних сільських рад забезпечити виконання планових показників за жовтень місяць та з початку поточного року.

Фінансовому управлінню райдержадміністрації з метою забезпечення виконання планових показників рекомендовано забезпечити здійснення постійного моніторингу стану наповнення дохідної частини місцевих бюджетів.