Робота соціальних служб

29 жовтня 2014 року заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок разом з начальником служби у справах дітей райдержадміністрації Сергієм Беркутою, в.о. директора РЦСССДМ Наталею Сегедою та соціальним працівником  Куцівської сільської ради Оксаною Шпаковською провели обстеження сімей, які перебувають під супроводом соціальних служб району на території Куцівської сільської ради.

Були обстежені сім'ї, які опинилися в складних життєвих ситуаціях сіл Куцівка - сім'я Наталії Кітченко, Ручайки - сім'ї Катерини Лисяк і Сніжани Бондаренко.

З цими батьками працівники соціальних служб провели роз’яснювальні бесіди, надали  рекомендації, консультації.

Цього ж дня Тетяна Акусок разом з директором територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Новгородківського району Лілією Гузовою провели перевірку умов проживання та якості надання соціальних послуг підопічним Куцівської сільської ради, які перебувають на обліку  у відділенні надання соціальних послуг вдома (Медведєва Галина Петрівна, Калюжна Ніна Андріївна, Булах Федора Андріївна, Топоровська Дарія Василівна, Січкар Марія Гордіївна, Шаманська Параска Павлівна), поцікавилися їхніми житлово-побутовими умовами, здоров′ям та запевнили, що і надалі будуть проявляти турботу про них.