Засідання спостережної комісії

30 жовтня 2014 року заступник голови райдержадміністрації Тетяна Акусок провела засідання районної спостережної комісії.

На засіданні розглянуто питання стану виховної роботи, громадського контролю, організації трудового та побутового влаштування засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі та осіб, звільнених з місць позбавлення волі та які проживають на території Новомиколаївської сільської ради.

Про проведену роботу щодо обмеження часу для неповнолітніх осіб, які проживають на території сільської ради доповів Володимир Орел, голова Новомиколаївської сільської  ради.

Про стан працевлаштування громадян працездатного віку, умовно засуджених та звільнених з місць позбавлення волі, залучення їх до відповідного перенавчання професіям, які мають попит на ринку праці доповів Володимир Ніколаєнко, директор районного центру зайнятості.

Члени спостережної комісії обговорили інформацію та прийняли відповідні рішення.