Засідання робочої групи

31 жовтня 2014 року заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок провела засідання робочої групи щодо формування показників  районної програми соціально-економічного розвитку на 2015 рік. В засіданні  робочої групи взяли участь керівники та спеціалісти структурних підрозділів райдержадміністрації, які формують проект програми на 2015 рік.

На засіданні розглянуто основні напрямки регіонального розвитку: промисловості, сільського господарства, транспорту, пошти та зв’язку, демографічні показники, ринку праці, будівельної галузі та житлової політики, житлово-комунального господарство, внутрішнього споживчого ринку, технічного регулювання та захисту прав споживачів, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, фізичної культури і спорту,  культури, регуляторної політики та розвитку підприємництва, інвестиційної діяльності, зовнішньоекономічної діяльності; визначено перелік пріоритетних  інвестиційних та соціальних  проектів.

Членами робочої групи обговорено проект програми соціально-економічного розвитку на 2015 рік, прогнозований  ріст  5 відсотків до очікуваного виконання показників соціально-економічного розвитку за 2014 рік.

Під час обговорення було внесено  пропозицію щодо доповнення соціальних проектів в галузі освіти,  уточнено перелік доріг, які пропонується ремонтувати за рахунок субвенції з Державного бюджету   у 2015 році.