Вітали працівників соціальної сфери

Традиційно у першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Напередодні свята, у п’ятницю,  в районі відбулись урочистості. До святкового заходу долучилися голова райдержадміністрації Андрій Кочерга та голова районної ради Олександр Горбенко.

З нагоди професійного свята Дня працівника соціальної сфери за сумлінну працю, професійну майстерність, за вагомий внесок у вдосконалення рівня соціального захисту населення району Почесною грамотою районної державної адміністрації та районної ради нагороджено: головного спеціаліста відділу надання соціальних послуг центру зайнятості Інну Чалу та головного спеціаліста-програміста управління Пенсійного фонду Олександра Черкаса. Грамотами районної державної адміністрації та районної ради нагороджено: соціального робітника територіального центру Тетяну Горбунову та головного бухгалтера управління соціального захисту населення Лілію Новак. Подяки районної державної адміністрації та районної ради оголошено: головному спеціалісту відділення Фонду соціального страхування Людмилі Литвин і фахівцям із соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олені Шпаковській та Миколі Калибі.

Музичними вітаннями хороший настрій присутнім створювали аматори районного будинку культури та працівники професійно-технічного училища №36.