Засідання робочої групи з питань формування місцевих бюджетів

04 листопада 2014 року заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Акусок провела засідання робочої групи з питань формування місцевих бюджетів. На порядок денний винесено питання про виконання дохідної частини бюджету району за жовтень місяць та очікуване з початку поточного року.

Про виконання планових показників дохідної частини Вершино-Кам'янської, Інгуло-Кам'янської, Спасівської сільських рад та Новгородківської селищної ради за жовтень місяць 2014 року та очікуване з початку року доповіли Вершино-Камянський сільський голова Віктор Дімітрієв, бухгалтер Інгуло-Камянської сільської ради Любов Шаповал, бухгалтер Спасівської сільської ради Валентина Шакулата селищний голова Олександр Сириця.

На засіданні виступили Тетяна Акусок, заступник голови районної державної адміністрації та Наталія Голобородько, начальник фінансового управління райдержадміністрації.

За результатами доповідей та з урахуванням обговорення робоча група вирішила зобов’язати даних голів селищної та сільських рад:

провести порівняльний аналіз надходжень за 2013 та 2014 роки по платі за землю в розрізі земельного податку та орендної плати з юридичних та фізичних осіб;

здійснити розрахунки очікуваного виконання надходжень за 2014 рік;

тримати на постійному контролі виконання планових показників;

до 10 листопада 2014 року надати фінансовому управлінню інформацію щодо виконання планових показників дохідної частини відповідних бюджетів в розрізі податків до кінця поточного року.

Було рекомендовано голові Вершино-Камянської сільської ради тримати на постійному контролі надходження по платі за землю та сплаті збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності.

Фінансовому управлінню райдержадміністрації продовжити здійснення постійного моніторингу стану наповнення дохідної частини місцевих бюджетів з метою забезпечення виконання планових показників.