Шановні працівники, аматори, майстри та ветерани культури Новгородківщини!

Щиро і сердечно вітаємо вас з професійним святом – Днем працівників культури та аматорів народного мистецтва!

Високо цінуємо ваш вагомий внесок у розвиток культури та культурної спадщини  району. Без вашої підтримки і розуміння, без вашого доброго серця, ініціативності і творчої думки неможливі добрі переміни у нашому суспільному житті. Своєю плідною працею та силою духу ви звеличуєте рідну Україну, рідний край, рідну землю, примножуєте їх успіхи і досягнення.

Бажаємо вам і вашим родинам міцного здоров'я, добра, благополуччя. Щедрих творчих ужинків, натхнення та людської вдячності за нелегку, але таку потрібну людям працю.

Голова районної

державної адміністрації                                          Андрій Кочерга

Голова районної ради                                             Олександр Горбенко