Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від                            2013 року                                                                               №

Про затвердження районної  програми

забезпечення соціальним та впорядкованим

житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених

батьківського піклування, осіб з їх числа

на період до 2015 року

Керуючись законами України "Про місцеве самоврядування в Україні”, "Про охорону дитинства”, "Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування”, Указом Президента України від 16 грудня 2011 року №1163/2011 "Про питання щодо забезпечення реалізації прав дітей в Україні”, з метою забезпечення реалізації державної політики щодо забезпечення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа соціальним та впорядкованим житлом, рішення Кіровоградської обласної ради від 21 грудня 2012 року № 416 ۥۥПро  затвердження обласної програми забезпечення соціальним впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 рокуۥۥ.

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму забезпечення соціальним та впорядкованим житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на період до 2015 року (далі – Програма) (додається).

2. Органам місцевого самоврядування та місцевим органам  виконавчої влади забезпечити безумовне виконання Програми відповідно до встановлених термінів.

3. Селищній та сільським радам під час уточнення показників місцевих бюджетів передбачити видатки на виконання районної програми, а також залучати кошти інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на комісію районної ради.

Голова  районної ради                                                                   О.Загреба