Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

від                 2015 року        смт Новгородка

Про хід виконання районної програми

«Питна вода Новгородківського району»

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністрації

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Інформацію районної державної адміністрації про хід виконання районної програми «Питна вода Новгородківського району»   взяти до відома.

2. Рекомендувати управлінню фінансів райдержадміністрації та відділу житлово – комунального господарства райдержадміністрації, виконавчим комітетам селищної та сільських рад, керівникам підприємств і організацій, які надають послуги з водопостачання та водовідведення:

зосередити зусилля на забезпеченні безумовного виконання основних показників програми та програмних заходів відповідно до встановлених термінів;

вжиття заходів щодо належного фінансування усіх розділів програми "Питна вода";

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів, підприємства, торгівлі, побуту та регуляторної політики та з питань агропромислового комплексу, екології та раціонального використання ресурсів.

Голова районної ради                                                                  О. Горбенко