Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про  затвердження  районної програми

„Ветеран”  на  2013  рік”

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про  місцеве самоврядування в Україні”,  подання  районної  державної  адміністрації  та  з  метою  поліпшення  ситуації  у  сфері  надання  фінансової  підтримки  районній  громадській  організації  ветеранів

районна  рада

ВИРІШИЛА:

1.  Затвердити  районну  програму  „Ветеран”  на  2013  рік  (додається).

2.  Визначити  головним  розпорядником  коштів  на  зазначені  цілі  районну  раду  Новгородківського  району.

3.  Контроль  за  виконанням  даного  рішення  покласти  на  постійну  комісію  районної  ради  з  питань  освіти,  культури,  охорони  здоров′я,  правового  та  соціального  захисту  населення.

Голова  районної  ради                                                                             О. Загреба