A- A A+

Оприлюднення проекту рішення районної ради

УКРАЇНА

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ ШОСТОГО

СКЛИКАННЯ

РІШЕННЯ

від   2015 року   смт Новгородка

Про хід виконання районної комплексної

програми енергозбереження та енергоефективності

на 2011-2015 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністрації

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації про хід виконання районної комплексної програми енергозбереження та енергоефективності на 2011-2015 роки взяти до відома.

2. Рекомендувати управлінню фінансів райдержадміністрації, відділам інфраструктури, освіти райдержадміністрації, виконавчим комітетам селищної та сільських рад, підприємствам, установам та організаціям району причетних до виконання заходів програми:

-  зосередити зусилля на забезпеченні безумовного виконання основних показників програми та програмних заходів відповідно до встановлених термінів;

-     вжити заходів щодо залучення іноземних інвестицій для виконання заходів районної комплексної програми енергозбереження та енергоефективності на 2011-2015 роки.

3. Контроль за виконання даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів, підприємства, торгівлі, побуту та регуляторної політики та з питань агропромислового комплексу, екології та раціонального використання ресурсів.

Голова районної ради                                                                         О.Горбенко