Оприлюднення проекту рішення районної ради

проект

НОВГОРОДКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від         лютого          2013 року                                                                                       №

смт Новгородка

Про затвердження районної

Комплексної програми охорони навколишнього

природного середовища у Новгородківському

районі  на 2013-2015 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статей 6,19 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 року №577-р «Про затвердження Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища на 2011-2015 роки» та з метою проведення ефективної і цілеспрямованої діяльності з організації і координації заходів щодо охорони навколишнього природного середовища, забезпечення екологічної безпеки, раціонального використання і відтворення природних ресурсів та рішення Кіровоградської обласної ради від 21 грудня 2012 року № 417 «Про затвердження комплексної програми охорони навколишнього природного середовища в Кіровоградській області на 2013-2015 роки»

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити комплексну районну  програму охорони навколишнього природного середовища на 2013-2015 роки (далі –Програма) (додається).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації та  органам місцевого самоврядування району  розробити відповідні заходи щодо реалізації завдань Програми та забезпечити їх виконання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питаньагропромислового комплексу, екології та раціонального використання ресурсів.

Голова районної ради                                                                                 О. Загреба