Оприлюднення проекту рішення районної ради

проект

НОВГОРОДКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від         лютого          2013 року                                                                                       №

смт Новгородка

Про затвердження

Районної цільової програми розвитку

водного господарства та екологічного

оздоровлення басейну річки Дніпро на період

до 2021 року у Новгородківському районі

Відповідно до Закону України «Про затвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року», відповідно до пункту 16 частини першої статі 43 «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект районної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року та рішення Кіровоградської обласної ради від 23 грудня 2012 року № 387 «Про обласну цільову програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року»

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити районну  цільову програму розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021року (далі –Програма) (додається).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації та  органам місцевого самоврядування району  розробити відповідні заходи щодо реалізації завдань Програми та забезпечити їх виконання.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питаньагропромислового комплексу, екології та раціонального використання ресурсів.

Голова районної ради                                                                                 О. Загреба