Оприлюднення проекту рішення районної ради

проект

НОВГОРОДКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від    січня  2013 року                                                                                            №

смт Новгородка

Про програму розвитку малого

підприємництва в Новгородківському районі

на 2013-2015 роки

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму «Розвитку малого підприємництва в Новгородківському районі на 2013-2015 роки» (далі – Програма), додається.

2. Рекомендувати районній державній адміністрації,органам місцевого самоврядування, керівникам підприємств і організацій зосередити зусилля на забезпеченні виконання основних показників програми та програмних заходів відповідно до встановлених термінів.

3.Фінансування даної програми в 2013 році здійснювати за рахунок коштів місцевого бюджету в межах видатків, що передбачені головними розпорядниками на виконання власних функцій, а також із залученням інших джерел, не заборонених чинним законодавством.

4. Фінансування програми на наступні роки уточнювати при формуванні місцевого бюджету на відповідний рік.

5.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів, торгівлі, побуту та регулярної політики.

Голова районної ради                                                                               О. Загреба