Оприлюдення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від "   ”                    2013 року                                                 №

смт Новгородка

"Про схему планування території

Новгородківського району’’

З метою виконання Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» , що встановлює правові та організаційні основи містобудівної діяльності, забезпечення сталого розвитку території з урахуванням державних та приватних інтересів на підставі пункту 16 частини 1 статті 43  Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Розпочати у 2013 році розробку схеми планування території Новгородківського району.

2.Виступити замовником розробки схеми планування території Новгородківського району.

3.Визначити організатором розробки схеми планування території Новгородківського району Новгородківську районну державну адміністрацію.

4. Районній державній адміністрації:

- забезпечити до кінця 2013 року організацію розроблення даної схеми в частині збору вихідних даних з обов’язковим врахуванням державних, громадських і приватних інтересів;

- винести на розгляд наступної сесії пропозиції щодо  обсягів фінансування підготовчих робіт.

5.На період розробки схеми планування території Новгородківського району при вирішенні  містобудівних питань керуватися існуючою схемою районного планування, розробленою та зкоригованою в 1980 році Кіровоградським філіалом Українського державного проектного інституту «Укрміськбудпроект».

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної  ради з питань планування бюджету, фінансів та підприємництва та  з питань агропромислового комплексу, екології, раціонального використання ресурсів.

.

Голова районної ради                                                                    Загреба О.І.