Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДЕСЯТА   СЕСІЯ   ШОСТОГО   СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від                 2013 року                                                                                            №

смт Новгородка

Про Стратегію економічного

і соціального розвитку Новгородківського району

на 2013- 2020 роки»

Відповідно до статті  43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”   та Закону України « Про місцеві державні адміністрації»

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити стратегію економічного і соціального розвитку  Новгородківського району на 2013  -2020 роки (далі – Стратегія), (додається).

2. Рекомендувати органів місцевого самоврядування розробити заходи по реалізації завдань Стратегії на підвідомчих територіях на 2013 – 2020 роки.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації під час розробки галузевих, цільових програм та щорічних програм соціально – економічного розвитку району керуватися основними положеннями  Стратегії, розробити механізм реалізації завдань Стратегії, забезпечити контроль за його дотриманням..

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                                                                 О. Загреба