Оприлюднення проекту рішення районної ради

Про внесення змін до програми соціального

захисту малозабезпечених верств   населення

Новгородківського району у 2015 році,

затвердженої рішенням районної ради

від 12 грудня 2014 року № 355

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Новгородківського району у 2015 році, затвердженої рішенням районної ради від 12 грудня 2014 року № 355, а саме:

- розділ ІІІ доповнити пунктом 22 такого змісту:

Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації надавати матеріальну допомогу на лікування онкохворим неповнолітнім дітям з багатодітних та малозабезпечених сімей, що проживають у Новгородківському районі у розмірі 2000,00 грн.

Грошову допомогу надавати в межах виділених коштів на підставі заяви батьків хворої дитини, довідки медичного закладу з встановленим діагнозом, довідки, що підтверджує статус сім’ї.

- абзац 3 розділу IVвикласти в новій редакції:

місцевого бюджету – розділ ІІІ пункти 17,18,19,20,21,22 розділ ІV заходів Програми згідно поданих списків та розрахунку у межах бюджетних призначень на поточний рік.

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики.

Голова районної ради                                                            О. Горбенко