Оприлюднення проекту рішення районної ради

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

Про  хід виконання у 2015 році

районної програми соціальної

підтримки сімей загиблих учасників

антитерористичної операції,

військовослужбовців і поранених

учасників АТО та вшанування пам’яті

загиблих на 2014-2015 роки та району

програму соціальної підтримки сімей

загиблих учасників антитерористичної операції,

військовослужбовців і поранених учасників

АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016 рік

На підставі статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністрації, з метою забезпечення належної соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих:

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації про хід виконання районної комплексної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2014-2015 роки   взяти до відома.

2. Затвердити районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016 рік  (додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров'я, правового та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                             О. ГОРБЕНКО