A- A A+

Оприлюднення проекту рішення районної ради

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ НОВГОРОДКІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Проект рішення вноситься

головою Новгородківської районної

державної адміністрації

Р І Ш Е Н Н Я

від " "                2016 року                                                                 № ________

смт Новгородка


Про затвердження районної програми

цивільного захисту Новгородківського

району на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 19 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", статті 19 Кодексу цивільного захисту України, Стратегії розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року та з метою захисту населення і територій району від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, послідовного зниження ризику їх виникнення, підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від наслідків таких ситуацій, забезпечення захисту населення, навколишнього природного середовища та населених пунктів від пожеж, підвищення рівня протипожежного захисту та створення сприятливих умов для реалізації державної політики у сфері цивільного захисту,

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну програму цивільного захисту Новгородківського району на 2016-2020 роки (далі - програма) (додається).

2. Районній державній адміністрації визначити відділ інфраструктури та промисловості райдержадміністрації відповідальним за координацію роботи, організацію виконання, контроль та аналіз виконання заходів, передбачених програмою.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації, територіальним органам міністерств і відомств України в області, органам місцевого самоврядування та підприємствам забезпечити виконання програми відповідно до повноважень та встановлених термінів.

4. Фінансування заходів програми переглядати при уточненні районного бюджету протягом періоду дії зазначеної програми.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради   з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики.

Голова районної ради                                                  О.ГОРБЕНКО