Оприлюднення проекту рішення районної ради

Про внесення змін до районної

програми соціального захисту

громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи на 2016 рік,

затвердженої рішенням районної ради

від 24 грудня 2015 року     № 15

На виконання пункту 7 розпорядження Кабінету Міністрів України від 02 березня 2016 року „Про затвердження плану заходів, пов’язаних з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”, пункту 6 розпорядження голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради від 25 березня 2016 року №117-р/70-гр „Про обласний план заходів у з 30-ми роковинами Чорнобильської катастрофи”   управління соціального захисту населення, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністрації та з метою поліпшення ситуації у сфері соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

районна рада

ВИРІШИЛА:

внести зміни до районної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2016 рік, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2015 року     № 15:

1. Розділ 3.2 доповнити слідуючими пунктами такого змісту:

1. Передбачити кошти з місцевого бюджету:

для закупівлі санаторно-курортних путівок для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 2, та потерпілим дітям (крім дітей, яким встановлено інвалідність, пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи);

для закупівлі путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації забезпечити санаторно-курортне лікування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 2, та потерпілим дітям (крім дітей, яким встановлено інвалідність, пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи) та оздоровлення та відпочинку дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Розділ 4 доповнити пунктом 2 „Розрахунок коштів для закупівлі санаторно-курортних путівок для громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, віднесених до категорії 2, та потерпілим дітям (крім дітей, яким встановлено інвалідність, пов’язану з наслідками Чорнобильської катастрофи) та оздоровлення та відпочинку дітей, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи”

Назва заходу

Кількість (осіб.) Вартість однієї путівки (грн.)

Загальна сума

(грн.)

1. Закупівля   санаторно-курортних   путівок для громадян,   які постраждали внаслідок   Чорнобильської катастрофи, віднесених   до категорії 2,   та потерпілим дітям (крім   дітей, яким встановлено   інвалідність, пов’язану з   наслідками Чорнобильської катастрофи) 5 5000,00 25000,00
2.

Закупівля   путівок для оздоровлення та   відпочинку дітей, потерпілих   внаслідок Чорнобильської катастроф.

2 4000,00 8000,00
ВСЬОГО: 33000,00

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров′я, правового та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                  О.ГОРБЕНКО