Оприлюднення проекту рішення районної ради

Про внесення змін до програми соціального

захисту малозабезпечених верств   населення

Новгородківського району у 2016 році,

затвердженої рішенням районної ради

від 24 грудня 2015 року № 16

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та подання районної державної адміністрації від 01 червня 2016 року

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Новгородківського району у 2016 році, затвердженої рішенням районної ради від 24 грудня 2015 року № 16, а саме:

розділ ІІІ доповнити пунктом 23 такого змісту:

Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації за рахунок коштів місцевого бюджету проводити компенсаційні виплати за пільговий проїзд автомобільним та залізничним транспортом окремих категорій громадян згідно рахунків та облікових форм   перевізників з яким укладено угоди на перевезення.

Розрахунки проводити відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16.12.2009 р. № 1359, ст. ст. 48, 102 Бюджетного кодексу України.

2. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації виділити кошти на компенсаційні виплати за пільговий проїзд   автомобільним та залізничним транспортом окремих категорій громадян згідно поданих розрахунків (розрахунок додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики.

Голова районної ради                                                  О. Горбенко

Розрахунок на пільговий проїзд автомобільним та

залізничним транспортом на 2016 рік

Назва пільги

Надано пільг

у 2015   році

Потреба

на 2016   рік

к-сть осіб сума, грн. к-сть осіб сума, грн.
1.

Компенсаційні виплати   на пільговий проїзд   автомобільним та залізничним   транспортом окремих категорій   громадян:

залізничний   транспорт

автомобільний транспорт