A- A A+

Оприлюднення проекту рішення районної ради

УКРАЇНА

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

від                   2016 року                                                                       №

смт. Новгородка

Про погодження призначення

на посаду директора

комунального закладу «Новгородківське

навчально-виховне об'єднання імені

заслуженого вчителя України П.Ф.Козуля»

Новгородківської районної ради Кіровоградської області»

Відповідно до пункту 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та пункту 4 статті 20 Закону України «Про освіту», Положення про порядок призначення на посади та звільнення з посад керівників комунальних підприємств, закладів, установ і організацій спільної власності територіальних громад селища, сіл Новгородківського району, затвердженого рішенням сесії районної ради від 12 червня 2015 року № 403та подання районної державної адміністрації від ______________2016 року   № ______

районна рада

                                        В И Р І Ш И Л А :

    1. Погодити призначення Гаврилюк Наталії Федорівни на посаду директора комунального закладу «Новгородківське навчально-виховне об'єднання імені заслуженого вчителя України П.Ф.Козуля» Новгородківської районної ради Кіровоградської області»терміном на 5 років.

      2. Начальнику відділу освіти Новгородківської районної державної адміністрації Остапчук Л.М. заключити контракт з директором комунального закладу «Новгородківське навчально-виховне об'єднання імені заслуженого вчителя України П.Ф.Козуля» Новгородківської районної ради Кіровоградської області» згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту, молоді та охорони здоров’я.        

Голова районної ради                                                          О.Горбенко