Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

від                     2016 року                №   смт. Новгородка

Про стан виконання районної

програми оздоровлення та

відпочинку дітей в Новгородківському

районі на 2014-2017 роки

На виконання Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Програми оздоровлення та відпочинку дітей в Новгородківському районні на 2014-2017 роки, відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», подання районної державної адміністрації та з метою виконання показників оздоровлення та відпочинку дітей Новгородківського району у 2016 році

районна рада

в и р і ш и л а

1. Інформацію районної державної адміністрації про стан виконання районної програми оздоровлення та відпочинку дітей в Новгородківському районі на 2014-2017 роки взяти до відома.

2. Рекомендувати виконавчим комітетам селищної та сільських рад, управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти райдержадміністрації забезпечити виконання показників оздоровлення та відпочинку дітей у 2016 році та виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей в Новгородківському районі на період 2014-2017 роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, правового та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                         О. Горбенко