Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

грудня 2016 року                                                  №

смт Новгородка

Про районну програму

розвитку малого та

середнього підприємництва

Новгородківського району

на 2017-2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, Стратегії економічного і соціального розвитку Новгородківського району на 2013-2020 роки, подання районної державної адміністрації та з метою створення сприятливих умов для сталого розвитку малого і середнього підприємництва, підвищення економічних показників розвитку району

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити районну програму розвитку малого та середнього підприємництва Новгородківського району на 2017-2018 роки (далі - програма) (додається).

2. Районній державній адміністрації визначити відділ економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації відповідальним за координацію роботи, організацію виконання, контроль та аналіз виконання заходів, передбачених програмою.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації, територіальним органам міністерств і відомств України в районі, органам місцевого самоврядування та підприємствам забезпечити виконання програми відповідно до повноважень та встановлених термінів.

4. Фінансування заходів програми переглядати при уточненні районного бюджету протягом періоду дії зазначеної програми.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, комунальної власності та регуляторної політики.

Голова районної ради                                     О. Горбенко