Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

СІМНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

2017 року                                      №

смт Новгородка

Про Програму надання

безоплатної правової допомоги

населенню Новгородківського району

на 2017-2019 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” та подання районної державної адміністрації

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити Програму надання безоплатної правової допомоги населенню Новгородківського району на 2017-2019 роки (додається).

2. Обсяг фінансування Програми визначається щороку виходячи з конкретних завдань та наявних коштів і може бути уточнено під час внесення змін до районного бюджету на відповідний рік з урахуванням можливості дохідної частини районного бюджету.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики та з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту та законності.

Голова районної ради                                                        О. Горбенко