Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

2017 року                                                         №

смт Новгородка

Про стан виконання Програми зайнятості

населення Новгородківського району

на період до 2017 року

та   Програму зайнятості населення

Новгородківського району на 2018-2020 роки”

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністрації та з метою сприяння продуктивній зайнятості населення району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації про стан виконання районної програми зайнятості населення Новгородківського району на період до  2017 року взяти до відома.

2. Затвердити районну програму зайнятості населення Новгородківського району на 2018 – 2020 роки.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, охорони здоров′я, правового та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                  О. ГОРБЕНКО