Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

2017 року                                                         №

смт Новгородка

Про хід виконання районної програми

соціальної підтримки сімей загиблих

учасників антитерористичної операції,

військовослужбовців і поранених учасників АТО

та вшанування пам’яті загиблих на 2017 рік

та районну програму соціальної підтримки

та вшанування пам’яті загиблих на 2018 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністрації та з метою забезпечення належної соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих:

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації про хід виконання районної програми соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2017 рік   взяти до відома.

2. Затвердити районну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2018 рік

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності соціальної сфери, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                             О. ГОРБЕНКО