Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

2017 року                                                         №

смт Новгородка

Про хід виконання районної

програми соціального захисту

малозабезпечених верств населення

Новгородківського району у 2017 році

та районну програму соціального

захисту малозабезпечених верств населення

Новгородківського району на 2018 рік”

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністрації та з метою поліпшення ситуації у сфері соціального захисту малозабезпечених верств населення Новгородківського району

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації про хід виконання районної програми соціального захисту малозабезпечених верств населення Новгородківського району у 2017 році взяти до відома.

2. Затвердити районну програму соціального захисту малозабезпечених верств населення Новгородківського району на 2018 рік (додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності соціальної сфери, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                   О. ГОРБЕНКО