Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

2017 року                                                         №

смт Новгородка

Про хід виконання у 2017 році

районної програми соціального захисту

громадян, які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи та районну

програму соціального захисту громадян,

які постраждали внаслідок

Чорнобильської катастрофи на 2018 рік

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністрації та з метою поліпшення ситуації у сфері соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС

районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію районної державної адміністрації про хід виконання у 2017 році районної програми соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи взяти до відома.

2. Затвердити районну програму соціального захисту громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи на 2018 рік (додається).

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності соціальної сфери, зв’язків з органами місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою.

Голова районної ради                                                О.ГОРБЕНКО