Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

2017 року                                                         №

смт Новгородка

Про затвердження районної

програми “Територіальна оборона

району на 2018-2019 роки”

районна рада ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну Програму “Територіальна оборона району на 2018-2019 роки” (далі - Програма).

2. Визнати головним розпорядником коштів рішеннями про районний бюджет на відповідні роки, згідно заходів Програми.

3. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації передбачити кошти на реалізацію Програми, виходячи з наявних бюджетних можливостей. Сума фінансування на відповідний бюджетний період визначається рішенням сесії про районний бюджет, виходячи із наявних бюджетних можливостей.

4. Структурним підрозділам районної державної адміністрації, районному військовому комісаріату, рекомендувати виконкомам селищної та сільських рад району забезпечити здійснення передбачених Програмою заходів у повному обсязі.

5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань діяльності ради, депутатської етики, регламенту та законності.

Голова районної ради                                                   Горбенко О.В.