Оприлюднення проекту рішення районної ради

НОВГОРОДКІВСЬКА РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

2017 року                                                                                                №

смт Новгородка

Про програму підтримки місцевих

органів влади Новгородківського району

на 2017-2018 роки

Відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, подання районної державної адміністраціїта з метою створення оптимальної, ефективної і стабільної системи органів виконавчої влади в умовах очікуваного скорочення чисельності працівників, фінансова зацікавленість у підвищенні професіоналізму працівників

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму підтримки місцевих органів влади Новгородківського району на 2017-2018 роки - (далі - програма) (додається).

2. Рекомендувати районній державній адміністрації визначити апарат районної державної адміністрації відповідальною за координацію роботи, організацію виконання, контроль та аналіз виконання заходів, передбачених програмою.

3. Фінансування заходів програми переглядати при уточненні районного бюджету протягом періоду дії зазначеної програми.

4. Контроль за виконанням даного рішення   покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів, підприємництва, торгівлі, побуту та регуляторної політики.

Голова районної ради                                                       О. Горбенко