A- A A+

Оприлюднення проекту рішення районної ради

УКРАЇНА

НОВГОРОДКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАДЦЯТЬ СЬОМА  СЕСІЯ   ШОСТОГО   СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

     від                  2013 року                                                                                            

                                                                                                              смт Новгородка

 

Про програму соціально-економічного

розвитку Новгородківського району

на 2014 рік

 

Розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект програми соціально-економічного розвитку Новгородківського району на 2014 рік та відповідно до пункту 16 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні” 

районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Затвердити програму соціально-економічного розвитку Новгородківського району на 2014 рік (далі – Програма), додається.

2. Вважати головним завданням місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, керівників підприємств та організації забезпечення безумовного виконання основних показників Програми як підґрунтя для перетворення району на край сучасного сільськогосподарського виробництва, заможних людей та чистого довкілля.

3. Рекомендувати районній державній адміністрації, виконавчим комітетам селищної та сільських рад, керівникам територіальних органів міністерств і відомств України забезпечити проведення щоквартального моніторингу стану виконання основних показників та завдань Програми та розгляд його результатів на засіданнях колегії районної державної адміністрації та виконавчих комітетів місцевих рад.

4. Рекомендувати селищній та сільським радам при затвердженні програм соціально-економічного розвитку відповідних територій взяти показники програми соціально-економічного розвитку Новгородківського району на 2014 рік за орієнтири.

5. Зняти з контролю рішення сесії районної ради від 25 грудня 2012 року № 193 ''Про програму соціально-економічного розвитку Новгородківського району на 2013 рік''.

6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                                                                   О. Горбенко