A- A A+

Взаємодія пробації та поліції для попередження повторної злочинності

17 жовтня 2019 року старшим інспектором Новгородківського районного сектору пробації Олександром Мартинюком спільно з дільничим офіцером поліції Сергієм Ковтуном було здійснено виїзд до с. Верблюжка за місцем проживання клієнтів пробації. За мету візиту було поставлено, в першу чергу, з'ясування побутових умов проживання, кола спілкування засуджених до покарання не пов’язаного з позбавленням волі та проведення профілактичних бесід з родинами засуджених.

Детальніше: Взаємодія пробації та поліції для попередження повторної злочинності

На Новгородківщині відзначили День українського козацтва

8 жовтня 2019 року для клієнтів Новгородківського районного сектору пробації в Новгородківській центральній районній бібліотеці проведено патріотичну годину «Герої для нас як приклад». Метою проведеного заходу стало вшанування одного з найбільших шанованих свят – Покрови Пресвятої Богородиці, що відзначається в Україні 14 жовтня в народі його ще називають Третя Пречиста.

Детальніше: На Новгородківщині відзначили День українського козацтва

Проблемні питання виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт обговорили на Новгородківщині

Днями відбулась робоча зустріч з працівниками Верблюзької сільської ради Новгородківського району та обговорено питання, які виникають під час відбування порушниками суспільно корисних робіт.

Детальніше: Проблемні питання виконання адміністративного стягнення у вигляді суспільно корисних робіт...

Новгородківщина: Робоча зустріч щодо пенітенціарної пробації

04 вересня 2019 року начальником Новгородківського районного сектору Наталією Малютою спільно з начальником відділу соціальної роботи районного центру соціальних служб для сім"ї, дітей та молоді Олександром Бондаренком та начальником відділу «Новгородківське бюро правової допомоги» Кропивницького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрієм Крижановським було проведено робочу зустріч щодо надання допомоги особам молодіжного віку, які звільнились з місць позбавлення або обмеження волі.

Детальніше: Новгородківщина: Робоча зустріч щодо пенітенціарної пробації

Новгородківщина: Діагностика агресивної поведінки серед клієнтів пробації

Агресія – це поведінка, яка спричинює шкоду іншим людям. Агресія належить до однієї з найгостріших проблем сучасності. Такі негативні її прояви, як жорстокість, насильство, ворожість між людьми і народами, всеохоплююче відчуження людини, різноманітні прояви деструктивної поведінки тощо, все більше поширюються і в індивідуальному, і в суспільному житті.

Детальніше: Новгородківщина: Діагностика агресивної поведінки серед клієнтів пробації

«Протидія торгівлі людьми» - тема профілактичного заходу для клієнтів пробації Новгородківського району

Днями в Новгородківському районному секторі пробації провели захід, метою якого стала профілактика работоргівлі з нагоди Всесвітньогодня боротьби з торгівлею людьми. Оскільки жертвами частіше стають молоді люди, на захід завітав представник Новгородківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександр Бондаренко.

Детальніше: «Протидія торгівлі людьми» - тема профілактичного заходу для клієнтів пробації Новгородківського...

Новгородківщина: зустріч з начальником районного відділу Державної виконавчої служби

22 липня 2019 року відбулась робоча зустріч представників Новгородківського районного сектору пробації з начальником районного відділу Державної виконавчої служби Миколою Дворовенком з питань, пов’язаних з виконанням стягнення у вигляді суспільно корисних робіт.

Детальніше: Новгородківщина: зустріч з начальником районного відділу Державної виконавчої служби

З неповнолітнім клієнтом пробації в Новгородківському районному секторі

8 липня 2018 року,у день Петра і Февронії, покровителів сім’ї та шлюбу, інспектор Новгородківського районного сектору з питань пробації Світлана Харитонова провела з неповнолітнім клієнтом пробації профілактично-виховний захід, присвячений щорічному Дню родини, який відзначається щороку в нашій країні 8 липня.

Детальніше: З неповнолітнім клієнтом пробації в Новгородківському районному секторі

Новгородківщина: спільна нарада керівництва сектору та районного відділення поліції щодо оголошення у розшук засуджених осіб, а також здійснення розшуку осіб, місцезнаходження яких невідомо

18 червня 2019 року в приміщенні Новгородківського районного відділення поліції начальником сектору Наталією Малютою була проведена спільна оперативна нарада з персоналом сектору кримінальної поліції щодо оголошення у розшук засуджених осіб, місцезнаходження яких невідомо, а також здійснення розшуку цих осіб.

Детальніше: Новгородківщина: спільна нарада керівництва сектору та районного відділення поліції щодо...

Міжнародний День захисту дітей на Новгородківщині пройшов під гаслом «Поділись теплом»

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їх захисту. У цей день у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, різні благодійні заходи та концерти.

Детальніше: Міжнародний День захисту дітей на Новгородківщині пройшов під гаслом «Поділись теплом»