A- A A+

Новгородківським РС з питань пробації розглянуто питання профілактики повторної злочинності серед неповнолітніх клієнтів пробації

07 червня 2018 року персонал Новгородківського районного сектору з питань пробації провів спільну оперативну нараду щодо організації індивідуально-профілактичної роботи серед неповнолітніх клієнтів пробації, з метою попередження вчинення ними повторної та рецидивної злочинності.

Детальніше: Новгородківським РС з питань пробації розглянуто питання профілактики повторної злочинності серед...

З учнями Новгородківського ПТУ № 36 проведено правовий брейн-ринг до Міжнародного Дня захисту дітей

31 травня 2018 року, напередодні святкування Міжнародного Дня захисту дітей, співробітники Новгородківського районного сектору з питань пробації організували та провели правовий брейн-ринг між двома командами учнів Новгородківського ПТУ № 36.

Детальніше: З учнями Новгородківського ПТУ № 36 проведено правовий брейн-ринг до Міжнародного Дня захисту дітей

Неповнолітні клієнти пробації ознайомились з можливостями отримання безоплатної правової допомоги в Новгородківському районі

23 травня 2018 року для неповнолітніх, що перебувають на обліку в Новгородківському районному секторі з питань пробації, організовано зустріч з представниками Новгородківського бюро безоплатної правової допомоги.

Детальніше: Неповнолітні клієнти пробації ознайомились з можливостями отримання безоплатної правової допомоги...

Новгородківським районним сектором з питань пробації проведено тренінгове заняття з неповнолітніми клієнтами «Шлях до успіху»

14 травня 2018 року на базі Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді психолог Лазоренко Катерина спільно з інспектором Новгородківського РС з питань пробації Харитоновою С.О. провели тренінгове заняття на тему «Шлях до успіху». Метою даного заходу стало прагнення навчити неповнолітніх клієнтів пробації визначати власні життєві орієнтири та показати, що успіх часто залежить від власних зусиль і від співпраці з іншими.

Детальніше: Новгородківським районним сектором з питань пробації проведено тренінгове заняття з...

Історична година «Перемога в серцях поколінь» для неповнолітніх клієнтів пробації Новгородківського РС

Страшна війна минулого століття, пекуча рана, яка болить досі чи не кожній родині в Україні. Воїни-переможці проявили чудеса героїзму, стійкості, мужності. Для України ціна тієї перемоги жахлива – мільйони людських життів, зруйнована економіка. Кожен другий воїн поліг у боях, кожен другий з тих, хто залишився в живих, був поранений. Гоїлися рани, зростали повоєнні покоління… 73 роки тому земля нашої нині незалежної держави  була  звільнена від завойовників.

Детальніше: Історична година «Перемога в серцях поколінь» для неповнолітніх клієнтів пробації...

Чорнобиль без права на забуття

26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталася найбільша катастрофа сторіччя. Це була трагедія не тільки для України, а й для всього людства. Найбільшому радіоактивному забрудненню піддались області України, Білорусі, Росії. Це територія з населенням 7,1 млн осіб, із них 3 млн дітей.

Детальніше: Чорнобиль без права на забуття

З неповнолітніми клієнтами Новгородківського РС з питань пробації проведено тренінг до Всесвітнього дня здоров'я

Здоров’я – це спосіб життя людини. Це той стиль, що людина вибирає для себе, і саме він визначає, досягне людина благополуччя чи ні. Адже давно доведено, що усе, що робить людина, відбивається на стані її здоров’я. Людина в житті може йти двома шляхами: один веде її до здоров’я, інший – від здоров’я. 

Детальніше: З неповнолітніми клієнтами Новгородківського РС з питань пробації проведено тренінг до...

Неповнолітніх клієнтів пробації перевірили за місцем навчання та проживання

Завдання виправлення неповнолітніх клієнтів пробаціїми намагаємось вирішуватися спільними зусиллями з педагогами, психологами та батьками. Саме тому 02.04.2018 року з метою перевірки неповнолітніх клієнтів за місцем навчання відбулась зустріч співробітників Новгородківського РС з питань пробації, старшого інспектора Мартинюка О.І., інспектора Харитонової С.О., педагогів Новгородківського ПТУ № 36 та підлітків, які навчаються на 1 курсі училища. Поспілкувавшись з педагогами училища, дізнались про досягнення хлопців в навчанні, рівень знань, поведінку на заняттях та в позаурочний час, участь в громадському житті училища, коло спілкування та захоплення.

Детальніше: Неповнолітніх клієнтів пробації перевірили за місцем навчання та проживання

Правопросвітницький захід для учнів Новгородківського НВК № 3 провели співробітники Новгородківського РС з питань пробації

Продовжуючи профілактичну роботу серед учнівської молоді, 20.03.2018 року для учнів Новгородківського НВК № 3 співробітники Новгородківського РС з питань пробації за участі представника Новгородківського РЦСССДМ провели презентацію на тему «Права дітей та відповідальність неповнолітніх», метою якого стало формування розуміння своїх прав, обов'язків та розуміння рівня відповідальності за власні вчинки. Даний захід проведено з метою попередження правопорушень серед неповнолітніх. Це вже не перший захід на дану тематику, метою якого є формування правової свідомості дітей.

Детальніше: Правопросвітницький захід для учнів Новгородківського НВК № 3 провели співробітники...

Майстер-клас для неповнолітніх клієнтів пробації до дня жінок і весни

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі, в селі і в місті відзначається Міжнародний жіночий день – 8 березня. В цей день наші прекрасні жінки чекають від чоловіків ніжності, квітів і подарунків. Така традиція цього свята.

Детальніше: Майстер-клас для неповнолітніх клієнтів пробації до дня жінок і весни