A- A A+

День українського козацтва відзначили клієнти пробації в Новгородківському районі

12 жовтня 2018 року клієнти Новгородківського РС з питань пробації відвідали Новгородківську центральну районну бібліотеку. Метою проведеного заходу стало вшанування одного з найбільших шанованих свят – Покрови Пресвятої Богородиці, щовідзначаєтьсяв Україні14 жовтняв народі його ще називають Третя Пречиста.

Детальніше: День українського козацтва відзначили клієнти пробації в Новгородківському районі

Робоча зустріч представників органу пробації та бюро безоплатної правової допомоги в Новгородківському районі

DSCN8525

01 жовтня 2018 року відбулась робоча зустріч начальника Новгородківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» Наталії Малюти з директором Новгородківського бюро безоплатної правової допомоги Андрієм Крижановським.

Детальніше: Робоча зустріч представників органу пробації та бюро безоплатної правової допомоги в...

До Всесвітнього дня запобігання самогубствам проведено тестування неповнолітніх клієнтів пробації Новгородківського району

10 вересня 2018 року з неповнолітніми клієнтами пробації проведено діагностику суїцидальної поведінки, оскільки саме цей день визначено Всесвітнім днем запобігання самогубствам. Психолог Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катерина Лазоренко провела тестування підлітків, що перебувають в конфлікті з законом, для визначення схильності їх до суїциду.

Детальніше: До Всесвітнього дня запобігання самогубствам проведено тестування неповнолітніх клієнтів пробації...

Клієнти пробації Новгородківського району вшанували пам'ять жертв фашизму

7 вересня 2018 року співробітники Новгородківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області та клієнти пробації відвідали Новгородківську центральну районну бібліотеку аби вшанувати тих, хто загинув від фашистського режиму.

Детальніше: Клієнти пробації Новгородківського району вшанували пам'ять жертв фашизму

З нагоди річниці Дня Незалежності України клієнти пробації Новгородківського районного сектору відвідали бібліотеку

23 серпня 2018 року, напередодні Дня Незалежності України та в День Державного Прапора України, співробітники Новгородківського районного сектору та клієнти пробації відвідали Новгородківську центральну районну бібліотеку аби вшанувати багатовікову історію нашої держави та людей, які віддали своє життя за незалежність нашої Батьківщини.

Детальніше: З нагоди річниці Дня Незалежності України клієнти пробації Новгородківського районного сектору...

Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації малювали людину під дощем

20 серпня 2018 року спеціалістами Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді проведено діагностику особливостей реакцій підлітків на нестандартні ситуації. 

Детальніше: Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації малювали людину під дощем

Про насилля в сім'ї розмовляли з неповнолітніми клієнтами пробації в Новгородківському районі

13 серпня 2018 року до Новгородківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області завітав головний спеціаліст Новгородківського бюро безоплатної правової допомоги Наталія Ліцевич.

Детальніше: Про насилля в сім'ї розмовляли з неповнолітніми клієнтами пробації в Новгородківському районі

В Новгородківській центральній районній бібліотеці пройшла година духовності для клієнтів пробації

27 липня 2018 року в переддень, коли вся Україна святкуватиме 1030 річницю Хрещення Русі, для клієнтів пробації в Новгородківській центральній районній бібліотеці проведено годину духовності «Великий день Хрещення Русі».

Детальніше: В Новгородківській центральній районній бібліотеці пройшла година духовності для клієнтів пробації

Новгородківський районний сектор з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області запрошує до співпраці громадян для здійснення волонтерської діяльності в роботі із засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавлен

Згідно законодавства волонтер пробації - фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, уповноважена органом пробації та волонтерською організацією на виконання окремих завдань, пов’язаних із пробацією, на добровільній та безоплатній основі.

Детальніше: Новгородківський районний сектор з питань пробації філії Державної установи «Центр пробації» в...

В Петрів день за благополуччя України просили клієнти пробації Новгородківського району

Після закінчення Петрового посту 12 липня у народі святкують свято апостолів Петра й Павла, яке в народі знаменувало початок жнив. Відвідали в цей день церкву й співробітники Новгородківського районного сектору та клієнти пробації.

Детальніше: В Петрів день за благополуччя України просили клієнти пробації Новгородківського району