A- A A+

Гуманітарну допомогу надали клієнту пробації на Новгородківщині

В межах соціально-виховної роботи забезпечуються заходи з надання клієнтам пробації різних видів допомоги. Таку допомогу співробітники пробації за можливості намагаються надавати власними силами, а також залучаючи волонтера пробації.

Детальніше: Гуманітарну допомогу надали клієнту пробації на Новгородківщині

На Новгородківщині проведено робочу зустріч з керівництвом новоствореної територіальної громади

В Україні відбувається другий етап децентралізації - передача повноважень та фінансів від державної влади органам місцевого самоврядування. Уряд затвердив новий адміністративно-територіальний устрій базового рівня – територіальні громади.

Детальніше: На Новгородківщині проведено робочу зустріч з керівництвом новоствореної територіальної громади

Реквієм за жертвами геноциду

Днями, з нагоди відзначення Дня пам'яті жертв голодоморів, співробітники Новгородківського районного сектору взяли участь в поетичному реквіємі за жертвами геноциду 1932-1933 років, проведеному працівниками центральної районної бібліотеки. Під час вшанування загиблих було зачитано вірш поетеси-землячки Галини Гопак "Лихоліття" та запалено «свічки пам'яті».

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області

Безоплатна правова допомога для клієнтів пробації Новгородківщини

Клієнти пробації, що перебувають на обліку в Новгородківському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області, за потреби звертаються за допомогою з різних питань. Нажаль, поширеною проблемою є відсутність паспорта у суб'єктів пробації. Звичайно, якщо паспорт втрачено, майже кожен знає, що треба зробити, щоб отримати новий. Але бувають випадки, коли дорослий чоловік паспорта не отримував зовсім, і зовсім складна ситуація, якщо ця особа народилась в іншій державі.

Детальніше: Безоплатна правова допомога для клієнтів пробації Новгородківщини

Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

09 жовтня 2020 року психологом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новгородківської райдержадміністрації Катериною Лазоренко проведено роботу з клієнтами пробації – учасниками антитерористичної операції з питань, які найбільш актуальні для даної категорії.

Детальніше: Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

В Новгородці пройшов триденний тренінг з питань ВІЛ

З 21 по 23 вересня 2020 року в смт Новгородка представники центру соціальної роботи благодійного фонду «Баварський дім, Одеса» провели тренінг для представників соціальних служб та інших організацій, що працюють безпосередньо з населенням. За запрошенням організаторів тренінгове навчання також пройшла інспектор Новгородківського районного сектору пробації Світлана Харитонова.

Детальніше: В Новгородці пройшов триденний тренінг з питань ВІЛ

Урок мужності для клієнтів пробації

29 серпня відповідно до Указу Президента України "Про День Пам'яті" на підтримку ініціативи громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відзначається День пам'яті захисників України.

Детальніше: Урок мужності для клієнтів пробації

З нагоди річниці Дня Незалежності України клієнти пробації Новгородківщини відвідали бібліотеку

21 серпня 2020 року, з нагоди святкування Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, співробітники Новгородківського районного сектору, волонтер пробації Олена Григор та клієнти пробації вшанували багатовікову історію нашої держави та людей, які віддали своє життя за незалежність нашої Батьківщини. З цією метою працівники Новгородківської центральної районної бібліотеки підготували для гостей годину державності «Хай в серці кожної людини живе любов до України».

Детальніше: З нагоди річниці Дня Незалежності України клієнти пробації Новгородківщини відвідали бібліотеку

Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

14 серпня 2020 року психолог Районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новгородківської РДА Катерина Лазоренко надала психологічну допомогу клієнтам пробації, провела необхідну консультаційну роботу з питань, які найбільш актуальні для суб'єктів пробації. Наразі робота була спрямована на діагностику стану агресії за опитувальником, розробленим А. Бассом і А. Дарки.

Детальніше: Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

На Новгородківщині проведено робочу зустріч пробації, прокуратури та слідчих

      15 липня 2020 року за участі начальника Новгородківського районного сектору Наталії Малюти, начальника слідчого відділу Новгородківського районного відділення поліції Олексія Мандєва та прокурора районного відділу прокуратури Анни Конюх під головуванням начальника Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області Олени Захожої проведено робочу зустріч.

Детальніше: На Новгородківщині проведено робочу зустріч пробації, прокуратури та слідчих