A- A A+

Година пам'яті Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Україні день вшанування Героїв Небесної Сотні. Саме цього дня чотири роки тому під час Революції Гідності на Інститутській вулиці у Києві протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. Силові підрозділи режиму Януковича розстрілювали протестувальників. Всього за день було до ста жертв, яких назвали «Небесною Сотнею». 

Детальніше: Година пам'яті Героїв Небесної Сотні

В Новгородківській центральній районній бібліотеці із клієнтами Новгородківського РС з питань пробації проведена інформаційно-історична година «Афганістан болить в моїй душі»

Війни закінчуються та історія вічна. Пішла в історію і афганська війна. Уже 29 років в ці пам'ятні лютневі дні по всій Україні зустрічаються рідні, друзі, щоб вшанувати пам'ять кожного зі своїх земляків, воїнів, які не повернулися додому. Ще довго турбуватимуть всіх нас голоси загиблих і живих. Ця війна одна із самих довгих і трагічних воєн другої половини ХХ століття, яка тривала з 25 грудня 1979 до 15 лютого 1989 року 3340. Вона зламала життя багатьом молодим хлопцям та, незважаючи ні на що, вони чесно виконали свій громадянський обов'язок, залишалися вірними присязі до кінця. Тому афганська війна - це не тільки трагедія, але й доблесть і мужність людей, які побували в епіцентрі кривавого конфлікту.

Детальніше: В Новгородківській центральній районній бібліотеці із клієнтами Новгородківського РС з питань...

Майстер-клас для дітей внутрішньо переміщених осіб до Дня Святого Валентина

Сучасний світ, в якому ми живемо, переповнений подіями. Але у цьому світі люди відчувають нестачу родинних і особистих подій. Ми погрузли в побуті, роботі, проблемах і подій в родинних хроніках все менше і менше. Тому день святого Валентина — це закріплена в календарі можливість висловити почуття любові не лише до протилежної статі, а й до рідних та близьких людей.

Детальніше: Майстер-клас для дітей внутрішньо переміщених осіб до Дня Святого Валентина

Майстер-клас з клієнтами пробації Новгородківського РС до Дня Святого Валентина

Щороку у всьому світі 14 лютого всі закохані відзначають День Святого Валентина – День закоханих.

Детальніше: Майстер-клас з клієнтами пробації Новгородківського РС до Дня Святого Валентина

Клієнти Новгородківського РС з питань пробації вчилися боротися зі стресовими ситуаціями

12 січня 2018 року волонтер пробації Валентина Позняковська провела тренінг на тему "Профілактика та подолання стресової ситуації" з засудженими. Стрес – стан психічної напруги, що виникає в процесі діяльності в найбільш складних і важких умовах. Життя часом стає суворою і безжалісною школою для людини. Виникаючі на нашому шляху труднощі (від дрібної проблеми до трагічної ситуації) викликають у нас емоційні реакції негативного типу.

Детальніше: Клієнти Новгородківського РС з питань пробації вчилися боротися зі стресовими ситуаціями

Тематичний захід до Дня Соборності України провели для клієнтів пробації в Новгородківському районі працівники бібліотеки

Щороку 22 січня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усіхнацiонально-демократичних сил українства, хто словом i багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу. Ідея всеукраїнської єдності формуваласяще з часiв Київської Русі. 22 січня 1919 року на Софіївськійплощі, бiля пам’ятника гетьману Богдану Хмельницькому, лiдери УНР і повноважна делегація ЗУНР заявили про свiй непохитний намiр збудувати єдину соборну Українську державу.

Детальніше: Тематичний захід до Дня Соборності України провели для клієнтів пробації в Новгородківському...

Неповнолітнього клієнта пробації перевірили за місцем навчання

Попередження правопорушень повинне починатися з подолання педагогічної занедбаності неповнолітнього. Це завдання ми намагаємось вирішуватися спільними зусиллями з педагогами, психологами та батьками, оскільки застосування до правопорушника звільнення від відбування покарання з випробуванням повинне мати виховний вплив на неповнолітнього, сприяти профілактиці рецидиву злочину.

Детальніше: Неповнолітнього клієнта пробації перевірили за місцем навчання