A- A A+

Міжнародний День захисту дітей на Новгородківщині пройшов під гаслом «Поділись теплом»

Щорічно 1 червня в Україні та по всьому світу відзначається Міжнародний день захисту дітей, який покликаний привернути увагу до захисту прав дитини.

Міжнародний день захисту дітей є не тільки святом для самих дітлахів, він ще нагадує суспільству про необхідність їх захисту. У цей день у багатьох містах світу проводяться різноманітні розважальні, ігрові та культурні заходи, присвячені дітям, різні благодійні заходи та концерти.

Детальніше: Міжнародний День захисту дітей на Новгородківщині пройшов під гаслом «Поділись теплом»

День вишиванки

  

    З нагоди Дня вишиванки співробітники Новгородківського районного сектору пробації спільно з волонтером пробації та працівниками Новгородківської центральної районної бібліотеки долучились до флеш-мобу "Вишивані рими".

З неповнолітнім клієнтом пробації проведено психологічну діагностику

6 травня 2019 року психолог Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катерина Лазоренко провела з неповнолітнім клієнтом Новгородківського районного сектору пробації тестування для визначення ступеня виразності депресії та дослідження соціальної адаптованості.

Детальніше: З неповнолітнім клієнтом пробації проведено психологічну діагностику

Безоплатна правова допомога для клієнтів пробації Новгородківщини

Клієнти пробації, що перебувають на обліку в Новгородківському районному секторі пробації, за потреби звертаються за допомогою з різних питань. Часто вони мають правовий характер, тому в таких випадках допомагають представники Новгородківського бюро безоплатної правової допомоги.

Детальніше: Безоплатна правова допомога для клієнтів пробації Новгородківщини

В Новгородці пройшов профорієнтаційний захід «ПрофФест»

11 квітня 2019 року в смт Новгородка профорієнтатори з різних професійних навчальних закладів області та служб району зібрались для того, щоб представити свою професію та зацікавити майбутніх абітурієнтів. Даний захід організував колектив Новгородківського ПТУ № 36.

Детальніше: В Новгородці пройшов профорієнтаційний захід «ПрофФест»

На засіданні спостережної комісії Новгородківського району обговорювали питання пенітенціарної пробації

28 березня 2019 року начальник Новгородківського районного сектору пробації Наталія Малюта взяла участь в засіданні районної спостережної комісії під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тетяни Акусок. На засіданні були присутні також представники органів місцевого самоврядування, соціальних служб та громадських організацій.

Детальніше: На засіданні спостережної комісії Новгородківського району обговорювали питання пенітенціарної...

Новгородківщина: клієнтам пробації роз’ясняли виборче право

Наближається день, коли виборці зможуть дати чинному Главі держави мандат на наступні 5 років, або змінити його. Тому 22 березня 2019 року директор Новгородківського бюро безоплатної правової допомоги Андрій Крижановський роз’яснив клієнтам пробації питання, що стосуються чергових виборів Президента України.

Детальніше: Новгородківщина: клієнтам пробації роз’ясняли виборче право

Неповнолітні клієнти пробації на Новгородківщині виготовили подарунки мамам до свята

6 березня 2019 року інспектор Новгородківського районного сектору пробації Світлана Харитонова провела для неповнолітніх клієнтів пробації майстер-клас з виготовлення подарунків до свята 8 Березня.

Детальніше: Неповнолітні клієнти пробації на Новгородківщині виготовили подарунки мамам до свята

Клієнтам пробації Новгородківського району надали гуманітарну допомогу

01 березня 2019 року клієнти пробації, які перебувають в скрутному матеріальному становищі, отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу. Це стало можливим за підтримки волонтера пробації Олександра Бондаренка та Районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який надає можливість отримання такої допомоги вразливим верствам населення.

Детальніше: Клієнтам пробації Новгородківського району надали гуманітарну допомогу

На Новгородківщині вшанували воїнів-афганців

P2150489

15 лютого щороку в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Тому в цей день в Новгородківській центральній районній бібліотеці пройшла історична година під назвою «Афганістан – осколки пам'яті», в якому прийняли участь й клієнти пробації Новгородківського району.Даний західпроведено з метою нагадати присутнім про цю страшну війну, акцентувати увагу на її важких і жахливих буднях та привернути увагу суспільства до проблем афганців та сьогодення.

Детальніше: На Новгородківщині вшанували воїнів-афганців