A- A A+

На Новгородківщині вшанували воїнів-афганців

P2150489

15 лютого щороку в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця пам’ятна дата приурочена до роковин виведення радянських військ з Афганістану у 1989 році. Тому в цей день в Новгородківській центральній районній бібліотеці пройшла історична година під назвою «Афганістан – осколки пам'яті», в якому прийняли участь й клієнти пробації Новгородківського району.Даний західпроведено з метою нагадати присутнім про цю страшну війну, акцентувати увагу на її важких і жахливих буднях та привернути увагу суспільства до проблем афганців та сьогодення.

Детальніше: На Новгородківщині вшанували воїнів-афганців

«Стоп БУЛІНГ» - тема зустрічі зі школярами на Новгородківщині

7 лютого 2019 року в Новгородківській школі № 3 відбувся профілактично-виховний захід з елементами тренінгу «Стоп БУЛІНГ», метою якого стало формування нетерпимості до проявів агресії, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, розвиток навичок надання і отримання допомоги.

Детальніше: «Стоп БУЛІНГ» - тема зустрічі зі школярами на Новгородківщині

Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації пройшли тест на визначення самооцінки

P2050491

лютого 2019 року психолог Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катерина Лазоренко провела з неповнолітніми клієнтами пробації тестування на визначення самооцінки підлітків.

Детальніше: Неповнолітні клієнти Новгородківського районного сектору пробації пройшли тест на визначення...

Інформація про пробацію

Інформація про пробацію

Клієнти пробації Новгородківського району отримують безоплатну правову допомогу під час роботи дистанційного пункту

PC140512

Клієнти пробації, що перебувають на обліку в Новгородківському районному секторі пробації, зустрічаються з представниками Новгородківського бюро безоплатної правової допомоги під час роботи дистанційного пункту з надання даних послуг.

Детальніше: Клієнти пробації Новгородківського району отримують безоплатну правову допомогу під час роботи...

На Новгородківщині вшанували пам'ять захисників-«кіборгів»

P1110525

16 січня – Всеукраїнський день пам’яті героїв-«кіборгів». Тому сьогодні клієнти пробації відвідали захід в Новгородківській центральній районній бібліотеці, метою якого стало вшанування захисників, які в січні 2015-го в найзапекліших боях воювали за Донецький аеропорт.

Детальніше: На Новгородківщині вшанували пам'ять захисників-«кіборгів»

З учнями Новгородківського НВК № 1 проведено правовий брейн-ринг до Всеукраїнського тижня права

10 грудня 2018 року в рамках проведення Всеукраїнського тижня права та з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини співробітники Новгородківського районного сектору пробації спільно з головним спеціалістом бюро безоплатної правової допомоги Ліцевич Наталією організували та провели правовий брейн-ринг між учнями 9 класу Новгородківського НВК.

Детальніше: З учнями Новгородківського НВК № 1 проведено правовий брейн-ринг до Всеукраїнського тижня права

ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД… Клієнтам Новгородківського РС з питань пробації розповіли про інфекцію

30 листопада 2018 року, напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом, співробітники Новгородківського районного сектору спільно з психологом Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Катериною Лазоренко розповіли клієнтам пробації про цю хворобу, шляхи передачі ВІЛ-інфекції та про те, як уникнути зараження.

Детальніше: ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД… Клієнтам Новгородківського РС з питань пробації розповіли про інфекцію

Клієнту пробації Новгородківського районного сектору надано гуманітарну допомогу

19 листопада 2018 року співробітники Новгородківського районного сектору пробації надали гуманітарну допомогу неповнолітньому клієнту пробації. Начальник сектору Наталія Малюта вручила пакет з теплими речами підлітку, який виховується в неповній сім'ї та має матеріальні труднощі.

Детальніше: Клієнту пробації Новгородківського районного сектору надано гуманітарну допомогу

День української писемності та мови відзначили в Новгородківському районі

9 листопада 2018 року в Новгородківській центральній районній бібліотеці клієнтам пробації Новгородківського району розповіли про День української писемності та мови. Працівники бібліотеки розповіли присутнім про історію та значення цього свята.

Детальніше: День української писемності та мови відзначили в Новгородківському районі