A- A A+

Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

09 жовтня 2020 року психологом районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новгородківської райдержадміністрації Катериною Лазоренко проведено роботу з клієнтами пробації – учасниками антитерористичної операції з питань, які найбільш актуальні для даної категорії.

Детальніше: Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

В Новгородці пройшов триденний тренінг з питань ВІЛ

З 21 по 23 вересня 2020 року в смт Новгородка представники центру соціальної роботи благодійного фонду «Баварський дім, Одеса» провели тренінг для представників соціальних служб та інших організацій, що працюють безпосередньо з населенням. За запрошенням організаторів тренінгове навчання також пройшла інспектор Новгородківського районного сектору пробації Світлана Харитонова.

Детальніше: В Новгородці пройшов триденний тренінг з питань ВІЛ

Урок мужності для клієнтів пробації

29 серпня відповідно до Указу Президента України "Про День Пам'яті" на підтримку ініціативи громадськості та з метою гідного вшанування пам'яті військовослужбовців і учасників добровольчих формувань, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України, відзначається День пам'яті захисників України.

Детальніше: Урок мужності для клієнтів пробації

З нагоди річниці Дня Незалежності України клієнти пробації Новгородківщини відвідали бібліотеку

21 серпня 2020 року, з нагоди святкування Дня Незалежності України та Дня Державного Прапора України, співробітники Новгородківського районного сектору, волонтер пробації Олена Григор та клієнти пробації вшанували багатовікову історію нашої держави та людей, які віддали своє життя за незалежність нашої Батьківщини. З цією метою працівники Новгородківської центральної районної бібліотеки підготували для гостей годину державності «Хай в серці кожної людини живе любов до України».

Детальніше: З нагоди річниці Дня Незалежності України клієнти пробації Новгородківщини відвідали бібліотеку

Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

14 серпня 2020 року психолог Районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Новгородківської РДА Катерина Лазоренко надала психологічну допомогу клієнтам пробації, провела необхідну консультаційну роботу з питань, які найбільш актуальні для суб'єктів пробації. Наразі робота була спрямована на діагностику стану агресії за опитувальником, розробленим А. Бассом і А. Дарки.

Детальніше: Психологічна підтримка суб'єктів пробації Новгородківщини

На Новгородківщині проведено робочу зустріч пробації, прокуратури та слідчих

      15 липня 2020 року за участі начальника Новгородківського районного сектору Наталії Малюти, начальника слідчого відділу Новгородківського районного відділення поліції Олексія Мандєва та прокурора районного відділу прокуратури Анни Конюх під головуванням начальника Новгородківського відділу Олександрійської місцевої прокуратури Кіровоградської області Олени Захожої проведено робочу зустріч.

Детальніше: На Новгородківщині проведено робочу зустріч пробації, прокуратури та слідчих

Допомога не лише словом

Сучасне українське суспільство часто потерпає від багатьох негативних факторів: відсутності роботи, погіршення матеріального становища родин, впливу таких негативних явищ, як наркоманія, алкоголізм, правопорушення, невміння раціонально використовувати сімейний бюджет та інших. З такими факторами всіма силами борються співробітники Новгородківського районного сектору задля досягнення мети пробації.

Одним із способів допомогти клієнтам пробації, які перебувають в скрутному матеріальному становищі, є надання гуманітарної допомоги у вигляді одягу та взуття. Відповідно чинного законодавства гуманітарна допомога визначається як цільова адресна безоплатна допомога у грошовій або натуральній формі… Однак, офіційне визначення не розкриває того відчуття, коли отримуєш слова вдячності та бачиш очі людини, яка останні кілька років не має змоги купити собі нові речі.

Детальніше: Допомога не лише словом

Пенітенціарна пробація на Новгородківщині

Соціальна адаптація осіб, звільнених від відбування покарання, є одним із важливих напрямів не тільки профілактики вчинення нових злочинів цією категорією осіб, а й профілактики злочинності в цілому. З метою трудового і побутового влаштування після звільнення з місць позбавлення волі за обраним ними місцем проживання за сприяння уповноважених органів з питань пробації створюється більш ефективна система соціальної підтримки звільнених осіб та адаптації до життя в суспільстві.

Детальніше: Пенітенціарна пробація на Новгородківщині

Клієнти пробації на Новгородківщині отримали гуманітарну допомогу

На початку березня 2020 року клієнти пробації, які перебувають в скрутному матеріальному становищі, отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття.

Детальніше: Клієнти пробації на Новгородківщині отримали гуманітарну допомогу