A- A A+

Клієнти пробації на Новгородківщині отримали гуманітарну допомогу

На початку березня 2020 року клієнти пробації, які перебувають в скрутному матеріальному становищі, отримали гуманітарну допомогу у вигляді одягу та взуття.

Детальніше: Клієнти пробації на Новгородківщині отримали гуманітарну допомогу

На Новгородківщині привітали волонтерів пробації

З нагоди п’ятої річниці прийняття Закону України «Про пробацію» персонал Новгородківського районного сектору привітав волонтерів пробації Олену Григор та Олександра Бондаренка. Начальник сектору Наталія Малюта вручила подяки та висловила вдячність за плідну співпрацю та вагомий внесок на шляху до поставленої мети – забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення правопорушників.

Детальніше: На Новгородківщині привітали волонтерів пробації

Працевлаштування як важлива складова ресоціалізації засуджених

Днями відбулася робоча зустріч старшого інспектора Новгородківського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області Олександра Мартинюка з директором Новгородківської районної філії обласного центру зайнятості Володимиром Ніколаєнком.

Детальніше: Працевлаштування як важлива складова ресоціалізації засуджених

Волонтер розповів клієнтам пробації Новгородківщинипро День Соборності України

17 січня 2020 року в Новгородківській центральній районній бібліотеці відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.Щороку 22 січня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усіхнацiонально-демократичних сил українства, хто словом i багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Детальніше: Волонтер розповів клієнтам пробації Новгородківщинипро День Соборності України

Підведення підсумків роботи за 2019 рік на Новгородківщині

13 січня 2020 року за ініціативи начальника Новгородківського районного сектору пробації Наталії Малюти проведено робочу зустріч з представниками служб, які співпрацюють з органом пробації у вирішенні проблемних питань дітей та молоді. На зустрічі також були присутні директор Новгородківського районного центру соціальних служб в справах сім'ї, дітей та молоді Світлана Куземчак, психолог Катерина Лазоренко та головний спеціаліст Служби в справах дітей Яна Чала.

Детальніше: Підведення підсумків роботи за 2019 рік на Новгородківщині

Просвітницько-правовий захід для учнів Новгородківщини

13 грудня 2019 року в межах Всеукраїнського тижня права на базі Новгородківського НВК було проведено інтелектуально-розважальний конкурс «Правничі ігри». В конкурсі прийняли участь учнівські команди восьми шкіл району. До суддівства було запрошено й начальника Новгородківського районного сектору пробації Наталію Малюту.

Детальніше: Просвітницько-правовий захід для учнів Новгородківщини

ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД… Профілактично-інформаційна робота зі школярами

1 грудня оголошено Всесвітнім Днем Боротьби зі СНІДом. Тому щороку на початку грудня проводяться профілактичні заходи з молоддю, до яких долучаються співробітники Новгородківського районного сектору пробації.

Детальніше: ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД… Профілактично-інформаційна робота зі школярами

Допомога в працевлаштуванні як важлива складова пробації

Днями відбулась робоча зустріч старшого інспектора Новгородківського районного сектору пробації Олександра Мартинюка з начальником комунального підприємства «Новгородківське госпрозрахункове підприємство «Комунальник» Олександром Шалашенком. Метою зустрічі стало питання допомоги в працевлаштуванні клієнту пробації Ш., який нещодавно здобув професійну освіту та шукав роботу за фахом.

Детальніше: Допомога в працевлаштуванні як важлива складова пробації

Просвітницько-правовий захід для учнів Новгородківського НВК до Всесвітнього дня дитини

20 листопада відзначається Всесвітній день дитини, як день світового братерства і взаєморозуміння дітей, день підтримки діяльності, спрямованої на забезпечення благополуччя дітей в усьому світі. Саме у цей день – 20 листопада 1959 року Генеральна Асамблея прийняла Декларацію прав дитини, а 20 листопада 1989 року – Конвенцію про права дитини.

Детальніше: Просвітницько-правовий захід для учнів Новгородківського НВК до Всесвітнього дня дитини

На Новгородківщині зі школярами спілкувалися на тему булінгу

14 листопада 2019 року в Новоандріївській школі відбувся профілактично-виховний захід з елементами тренінгу «Стоп БУЛІНГ», метою якого стало формування нетерпимості до проявів агресії, розвиток співчутливого ставлення до жертв насилля, розвиток навичок надання і отримання допомоги.

Детальніше: На Новгородківщині зі школярами спілкувалися на тему булінгу