A- A A+

ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД… Профілактично-інформаційна робота зі школярами

1 грудня оголошено Всесвітнім Днем Боротьби зі СНІДом. Тому щороку на початку грудня проводяться профілактичні заходи з молоддю, до яких долучаються співробітники Новгородківського районного сектору пробації.

3 грудня 2019 року подібний захід був проведений для школярів Новгородківського НВК № 1 спільно з начальником відділу з соціальної роботи Новгородківського районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді Наталією Сегедою та інспектором ювенальної превенції Новгородківського відділення поліції Миколою Мосіюком, художнім керівником районного будинку культури Людмилою Кучерявою. Під час зустрічі дітям розповіли про цю хворобу, шляхи передачі ВІЛ-інфекції, про те, як уникнути зараження. Наприкінці заходу діти переглянули відео, де в доступній формі розкриті міфи та показані реальні факти про дану інфекцію.

ВІЛ – це Вірус Імунодефіциту Людини, який вражає, в основному, імунну систему. СНІД є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують, і в результаті цього наступає смерть.

Україна, згідно з доповіддю ООН, у 2005 році посідала 6-е місце в світі за рівнем поширення епідемії ВІЛ/СНІД. Тому такі інформаційно-профілактичні заходи є дуже важливими.

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії Центру пробації

в Кіровоградській області