A- A A+

Підведення підсумків роботи за 2019 рік на Новгородківщині

13 січня 2020 року за ініціативи начальника Новгородківського районного сектору пробації Наталії Малюти проведено робочу зустріч з представниками служб, які співпрацюють з органом пробації у вирішенні проблемних питань дітей та молоді. На зустрічі також були присутні директор Новгородківського районного центру соціальних служб в справах сім'ї, дітей та молоді Світлана Куземчак, психолог Катерина Лазоренко та головний спеціаліст Служби в справах дітей Яна Чала.

Під час зустрічі були підведені підсумки роботи служб стосовно надання допомоги клієнтам пробації протягом минулого року, проблемних питань, які виникали в діяльності, та шляхи їх вирішення. Крім того, обговорені плани спільної роботи на 2020 рік. Наприкінці зустрічі Наталія Малюта подякувала присутнім за співпрацю, зокрема й за профілактику правопорушень серед дітей та молоді.

В тісній співпраці можливо досягти гарних результатів роботи, адже головною метою є насамперед забезпечення безпеки суспільства шляхом виправлення порушників та запобігання правопорушень.

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області