Волонтер розповів клієнтам пробації Новгородківщинипро День Соборності України

17 січня 2020 року в Новгородківській центральній районній бібліотеці відбувся захід, присвячений Дню Соборності України.Щороку 22 січня весь український народ iз вдячністю згадує тих героїв, якi боролися за об’єднання усіхнацiонально-демократичних сил українства, хто словом i багнетом намагався відродити незалежну Соборну Українську державу.

Волонтер пробації Олена Григор розповіла про те, що ідея всеукраїнської єдності формувалася ще з часів Київської Русі. 22 січня 1919 року на Софіївськійплощі, біля пам’ятника гетьману Богдану Хмельницькому, лідери УНР і повноважна делегація ЗУНР заявили про свій непохитний намір збудувати єдину соборну Українську державу. Також присутні ознайомились з тематичною книжковою виставкоюз метою поглиблення знання про історичний факт злуки українського народу, його значення, виховання національної свiдомостi i людської гiдностi, розвивати повагу до рідної землі, історичного минулого нашої країни, виховувати патріотизм та пробудити почуття національної гідності.

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області