Пенітенціарна пробація на Новгородківщині

Соціальна адаптація осіб, звільнених від відбування покарання, є одним із важливих напрямів не тільки профілактики вчинення нових злочинів цією категорією осіб, а й профілактики злочинності в цілому. З метою трудового і побутового влаштування після звільнення з місць позбавлення волі за обраним ними місцем проживання за сприяння уповноважених органів з питань пробації створюється більш ефективна система соціальної підтримки звільнених осіб та адаптації до життя в суспільстві.

Новгородківський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Кіровоградській області спільно з державними органами, органами місцевого самоврядування та громадськими організаціями сприяють засудженим, які готуються до звільнення. Реалізуючи ці завдання, днями відбулися робочі зустрічі з директором районного Центру зайнятості Володимиром Ніколаєнком та головою Новгородківської селищної ради Олександром Сирицею з метою організації трудового та побутового влаштування засудженого Г., який готується до звільнення, відповідно до запитів установи виконання покарання.

Завдання пенітенціарної пробації можливо виконати завдяки спільній напруженій праці і людському ставленню до засуджених, що надасть можливість мотивувати засуджених на законослухняний спосіб життя та допоможе їм подолати негативні прояви поведінки.

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області