A- A A+

Допомога не лише словом

Сучасне українське суспільство часто потерпає від багатьох негативних факторів: відсутності роботи, погіршення матеріального становища родин, впливу таких негативних явищ, як наркоманія, алкоголізм, правопорушення, невміння раціонально використовувати сімейний бюджет та інших. З такими факторами всіма силами борються співробітники Новгородківського районного сектору задля досягнення мети пробації.

Одним із способів допомогти клієнтам пробації, які перебувають в скрутному матеріальному становищі, є надання гуманітарної допомоги у вигляді одягу та взуття. Відповідно чинного законодавства гуманітарна допомога визначається як цільова адресна безоплатна допомога у грошовій або натуральній формі… Однак, офіційне визначення не розкриває того відчуття, коли отримуєш слова вдячності та бачиш очі людини, яка останні кілька років не має змоги купити собі нові речі.

Вже стало доброю традицією надавати таку допомогу клієнтам пробації. На початку травня надано гуманітарну допомогу ще одній особі.Така робота стає можливою за підтримки наших добрих друзів – волонтерів пробації та Районного центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, який проводить в районі акцію по збору речей для вразливих верств населення.

Гуманітарна допомога не фінансується і підтримується виключно завдяки допомозі небайдужих людей.Тому висловлюємо подяку жителям району, які не залишились осторонь до проблем осіб, що опинились у складних життєвих обставинах, та прийняли участь у зборі гуманітарної допомоги. 

Світлана Харитонова

Новгородківський РС філії ДУ «Центр пробації»

в Кіровоградській області